SEM & TAM

HUDEBNÍ SKUPINA

KDE HRAJEME

  • 01.10.2016 Kralice n/Osl. / Hostinec u Nádraží - soukromá akce ◊◊ ŒŒŒ□
  • 04.09.2016 Mrákotín / Pouťovka - veřejná akce
  • 10.09.2016 Brno - soukromá akce
  • 17.09.2016 Kozlov / Farma u Zoubků - soukromá akce ◊◊ ŒŒŒ□
  • 24.09.2016 Hošťka / Blanka Ranč Ježkův Mlýn - Loučení s létem - veřejná akce

ZDENĚK HRADIL


AKUSTICKÁ KYTARA

ZPĚV

LIBOR STANĚK


BASKYTARA

DOPROVODNÝ ZPĚV

LUBOŠ ČAPKA


BICÍ, BONGA

DOPROVODNÝ ZPĚV

Skupina Sem & Tam vznikla na podzim roku 1998. Původně se skládala ze 6 členů, ale časem se počet členů ustálil na třech. Toto obsazení nám vyhovuje.

V tomto složení dokážeme úspěšně vystupovat na různých akcích jako jsou narozeniny, svatby, rauty i plesy. ( i s malým kašpárkem lze dělat velké divadlo) :-))

Pouze při větších akcích využíváme služeb vlastního zvukaře. V minulosti jsme také pořádali spolu s Leteckou základnou Náměšť nad Oslavou tradiční setkání folkových a country skupin „Country Weekend".

Hrajeme písničky různých žánrů a jsme schopni uspokojit téměř jakékoliv publikum. Dle přání pořadatele či publika, zařazujeme do repertoáru písně folkové, country nebo rockové.

Máme i směsici lidových a prostonárodních písní.

Nejčastěji vystupujeme na soukromých akcích, jako jsou výročí svatby, narozeniny, různá podniková setkání, stmelovací akce a podobně. Několikrát do roka pořádáme různá charitativní vystoupení.

Odehráli jsme již i několik plesů.

Náš repertoár tvoří písně od těchto interpretů a skupin:

Honza a František Nedvědi, Jarek Nohavica, Druhá tráva, Poutníci, Argema, Chinaski, Michal Tučný, Karel Kryl, Pink Floyd, Elán, Čechomor, Aleš Brychta, Hop Trop, Kabát, Kamelot, Katapult, Klasické trampské písničky, Lucie, Ivan Mládek, Nezmaři, Olympic, Jiří Schelinger, Žlutý pes, Yo Yo Band, Ivan Hlas, Premiér, Semtex, Wabi Daněk, Buty, Karel Černoch, Brontosauři, Cop, AG Flek, Petr Kalandra

a další...