KVALITNÍ TREKOVÁ OBUV

Dodávaná do většiny států Evropy

SORTIMENT 

V současné době máme ve své nabídce několik desítek modelů vysokohorské, trekingové, lesnické, dětské i vycházkově sportovní obuvi, která uspokojí široké spektrum zákazníků.

 Více 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Zde naleznete obchodní podmínky pro použití internetového obchodu společnosti Garmisch, s.r.o., včetně informací ohledně objednávání v e-shopu.

 Více 

E-SHOP

Pokud Vás výrobky naší firmy zaujali, nabízíme možnost objednání obuvi v našem internetovém obchodě. Veškerou nabídku si můžete prohlédnou a nakoupit u nás právě teď.

 Více 

 

O FIRMĚ

nizky treking

 

 


Historie

Firma Garmisch, s.r.o. se sídlem v Jakubově u Moravských Budějovic vyrábí na území naší republiky obuv od roku 1992.Od doby svého vzniku si kvalitou a širokým sortimentem vyráběné obuvi získala pevné místo na naše trhu.

Od svého počátku je především zaměřená na výrobu obuvi turistické, ale v jejím výrobním programu se v její historii objevila i obuv jiného směru.
Například zdravotní obuv, dětská obuv, celogumová obuv, objevili by jste i brusle
a dokonce i In-line brusle.

Od vzniku firmy Garmisch, s.r.o. by jste napočítali pestrou paletu modelů této obuvi, která se sice postupem času mění, ale oblíbené, časem ověřené a vyzkoušené modely najdete ve výrobním programu i v současnosti.

 

Současnost

V současné době má ve své nabídce několik desítek modelů vysokohorské, trekingové, lesnické, dětské i vycházkově sportovní obuvi, která uspokojí široké spektrum zákazníků.

Firma Garmisch úzce spolupracuje s dceřinnou společností La Reginetta se sídlem v Itálii, kde má 40 ti letou tradici ve výrobě obuvi.

Výrobky firmy Garmisch, s.r.o. jsou dodávány do většiny států Evropy. Obuv je navrhována ve spolupráci s italskými návrháři z oblasti Dolomit, kde je zároveň ověřována v těchto náročných podmínkách.

reginetta

 

soucasnost

 

SORTIMENT

V současné době máme ve své nabídce několik desítek modelů vysokohorské, trekingové, lesnické, dětské i vycházkově sportovní obuvi, která uspokojí široké spektrum zákazníků.
Na trh dodáváme obuv ve velikostech 36 - 46/47, některé modely jsou v dětských velikostech 28 - 35 a naopak dva modely jsou v různých barevných kombinacích vyráběn
ve velikostech 47 - 51/52 .

Vyrábíme obuv z kvalitních svrškových materiálů a membrán v různých kombinacích. Každý model obuvi je obvykle ve třech barevných kombinacích. Podešve jsou z kvalitních materiálů a v širokém sortimentu, samozřejmě nechybí zastoupení světoznámé značky Vibram.

Pro zimní vzory je používán excelentní patent firmy ALPI tzv. OC system - podešev se zabudovaným odnímatelným protiskluzem.

U vybraných vycházkových modelů se používá podešev s unikátním ventilačním systémem "ARS-air recycling system" , který zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu v obuvi.

 

tabulka

 

MATERIÁLY POUŽÍVANÉ PŘI VÝROBĚ OBUVI

CORDURA
Je špičková technická tkanina s extrémní pevností a odolností vůči oděru a vodě. Díky metodě tkaní a vhodné struktuře vláken jsou výrobky z Cordury mnohem odolnější než klasický nylon .
THINSULATE 3M
Vynikající tepelně izolační podšívka zaručující teplo, sucho a komfort. Je nenáročná na údržbu. Má minimální nasáklivost, rychle vysychá a antialergická. Rouno je tvořeno strukturou mikrovláken, okolo kterých se díky povrchovému napětí drží mikrovrstva vzduchu a vytváří tak lepší vzduchovou izolaci.
VELLUTINO
Pevná a odolná podšívková textilie, nenáročná na údržbu a odolná proti opotřebení při běžném používání. Nedoporučuje se používání na povrchu hrubých ponožek z důvodů možného poškození této podšívky, kdy během chůze dochází k vzájemnému tření obou materiálů (ponožek a podšívky).
GARMISCH TEX (Vindtex)
Speciální podšívkovina s membránou. Struktura membrány přispívá k odpudivosti obuvi vůči vodě, dešti a sněhu. Zaručuje komfort nohou v chladném a vlhkém prostředí. Je nenáročná na údržbu, snadno se přizpůsobí tvaru a velikosti chodila s minimálním opotřebením při běžném používání. Nepronikavost membrány je podmíněna náročností, délkou a druhem terénu. Doporučujeme obuv vhodně ošetřovat impregnací, která zvyšuje vodoodpudivost povrchu obuvi. Membrána je středních hodnot a nezaručuje tím 100% nepropustnost. Je vhodná pro lehčí až středně náročnou turistiku.
CAMBRELLE
Pevná látková antibakteriální podšívka, hygienická, pohodlná a nenáročná na údržbu během běžného používání.
GORI-THERM
Vysoce izolující materiál tvořený vrstvou čisté střižní vlny, hliníkovou lamelou a biologickou plstí.
PAMPAS
Na kůži za tepla a vysokého tlaku zalisovaná zbroušená vrstva plastu-gumy. Zvyšuje ochranu před mechanickým poškozením a je nepromokavý.

VACCHETTA
Kvalitní hovězina, vodu odpuzující kůže o silné tloušťce 2,2 mm až 2,4 mm, vyčiněná přírodním způsobem zaručuje delší dobu nepronikavost a zároveň je vzdušná a pohodlná. Pro zachování co nejdelší nepromokavosti doporučujeme používat impregnační sprej.
CAMOSCIO
Kvalitní tzv. „obrácená kůra" (broušená kůže) o silné tloušťce 1,8 mm až 2 mm. Je dobře odolná vůči atmosférickým vlivům a opotřebení. Pro čištění a údržbu doporučujeme použít měděný kartáček a potom obuv ošetřit impregnačním sprejem pro posílení nepromokavosti.
PELLE, DAKAR, BOVINA, ANFIBIO, NABUK
Kvalitní hlazená kůže, přírodně vyčiněná o silné tloušťce cca 2 mm, dobře odolná proti opotřebení a atmosférickým vlivům. Nenáročná na údržbu. Doporučujeme v rámci ošetření používat impregnační vosk nebo krém V případě nabuku pak výhradně impregnační sprej!
EMILIO, TEKNA, KALOS, EXTREME, SHOCK ABSORBER
Kvalitní celogumové protiskluzové podešve s dlouhou životností se samočistícími záseky a dobrou stabilitou v terénu.
WAWE, KRUGER
PU (polyuretanová) lehká podešev vhodná zejména na lehkou turistiku a procházky po zpevněných a upravených cestách, či pro chůzi po městě apod.
VIBRAM
Výrobce a značka nejpoužívanější pryžové směsi pro výrobu podešví různých typů obuvi. Poskytuje vysoký komfort při chůzi v náročných terénech s dlouhou životností. Svým složením vytváří ideální podmínky pro chůzi po velmi širokém spektru povrchů – asfalt, skály, ledovce apod.
ARS (AIR RECYCLING SYSTÉM)
Inovační systém podešve, který umožňuje pokožce na noze permanentně dýchat, odstraňuje díky jednocestnému pístíku z obuvi teplo a vlhkost během přirozeného ergonomického pohybu při chůzi.
OC SYSTÉM
Unikátní gumová podešev s dvou polohovým protiskluzovým systémem pro bezpečnou chůzi po kluzkém povrchu a náledí. Podešev je třeba udržovat v čistotě pro správnou funkci OC systémů.

 

KONTAKTY

 

Garmisch, s.r.o.

Jakubov u Moravských Budějovic 154

675 44 , Lesonice

IČ 60710586

DIČ CZ60710586

Mobil: 737 877 225

Provozovna Jakubov, velkoobchod, maloobchod a E-shop:

Tel: 731 929 259

Otevírací doba :
Po - Pá od 1.7.2017 dle telefonické domluvy na čísle 731 92 92 59)

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firma zapsána v OR u KS v Brně oddíl C, vložka 15555

 

nizky treking2

 

Provozovatel:

Dana Mutlová

Garmisch s.r.o , La Reginetta

IČ 02749271

Provozovna a doručovací adresa:

Jakubov u Moravských Budějovic 154

674 44, p. Lesonice

Tel: 731 929 259
( PO - PA dle tel. domluvy na tel. 731 929 259)

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

hory

Značková prodejna Třebíč

Karlovo náměstí 40/29

Třebíč

Otevírací doba :

PO - PA: 8:30 - 12:00 / 13:00 - 17:00

SO: 8:30 - 11:30

Tel: 737 877 225

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

cesta